Smiem sa spytat aka je momentalne situacia a zjazdnost ciest v okoli BB? zaujimaju ma hlavne donovaly (bo zajtra odtial cestujem busom bud o 18:08 alebo 18:24) ze ci je bus schopny ist aspon ako tak na cas, bo v BB mam na prestup 8 minut. myslite ze to stiham?
kocurik
tak tomuto sa hovori cp , u nas v bb aj toto asi bude , gulas sa uz vari !!!! ?