Reply on: 810zssk #37082:
Vieš, oni v tom článku spomínajú stratu 24 mil. Sk (a tá nie je prirodzenou stratou), ktorú stopili pred vstupom SAD ZV do DPMBB znížením základného imania DPMBB, čo súčasne umožňuje SAD ZV výrazne lacnejšie získať 49 %-ný podiel, teda DPMBB je vlastne dar "za facku".
Neviem v akom je to štádiu teraz, ale ako sledujem tak sa to nijako nepohlo dopredu. Myslím za posledný polrok.
Overili si ze karta bola zosnimana ale vraj to musia aj tak nahlasit a ja si mam uplatnit reklamaciu o dopravcu. Preto sa vas chcem opytat ako by som mal postupovat resp ci mate s tymto nejake skusenosti. Vopred dik.
PIT