Reply on: PIT #37084:
Čo na to povedať. Aspoň to nebude SAD ZV ten zlý čo je nenajedený, ale bude to DPMBB. Len cez neho budú plynúť peniaze SAD ZV. To mi pripomína naše železnice. 200 firiem a tak to aj tak vyzerá. Už začínam strácať chuť o dopravu v tomto meste.Tých 33 tisíc € sa mi zdá až príliš málo. Ale tak čo už. Škoda, že nemám zbytočného pól melóna.
Neviem v akom je to štádiu teraz, ale ako sledujem tak sa to nijako nepohlo dopredu. Myslím za posledný polrok.
Petik