Reply on: BB-Schuhu #36822:
Pri L102 som objavil ešte jednu chybičku - posledný spoj zo Sásovej ide v "x" o 21:25H (napísané je 21:55H).
MHD by mala chodit aj do takych oblasti, pretoze inak tych ludi nikdy nedotiahneme do MHD. Dalsia vec je, ze pri sucasnom (a este viac pri buducom) stave tam aj tak nikto dobrovolne neprejde.
Votrelec
Cez Rudlovskú chodí L.20, 21, 22, 80 tak prečo nepustiť ešte aj L.26,naozaj skvelý nápad, od človeka ,ktorý v Sásovej nebýva a rieši ako a kade budú premávať spoje. Radšej si rieš Fončordu. Kadiaľ prejde jeden trolejbus denne,to je už len výhra. Konečne po dlhom čase prišlo dobré riešenie, ale stále sa musíš nájsť Ty, ktorému sa to nepáči. To je už priam neuveriteľné, tebe zato snáď platia, inak to nevidím. ? A ak chceš odpovedať, tak stručne, kto má čítať tie tvoje biblie o doprave.