Reply on: BB-Schuhu #36820:
Možno to nemá ani kto nahodiť. Takže v stredu ráno treba pozerať, aké čísla sa zjavia v uliciach ?
MHD by mala chodit aj do takych oblasti, pretoze inak tych ludi nikdy nedotiahneme do MHD. Dalsia vec je, ze pri sucasnom (a este viac pri buducom) stave tam aj tak nikto dobrovolne neprejde.
BB-Schuhu
Za touto linkou budem spomínať už len z princípu (som dopravný fanatik) napriek tomu, že si plne uvedmujem racionálny dôvod na jej zrušenie. Viem dobre, že linka bola nerentabilná.