Kami: Na L102 je nesprávne uvedený dátum platnosti od 1.7.2009 do 30.6.2009, t.j. nikdy ?
MHD by mala chodit aj do takych oblasti, pretoze inak tych ludi nikdy nedotiahneme do MHD. Dalsia vec je, ze pri sucasnom (a este viac pri buducom) stave tam aj tak nikto dobrovolne neprejde.
BB-Schuhu
Na Graniar pôjde autobus už iba 6x, takže kto na to pozabudol a má záujem si to "vyskúšať", tak nech neváha. Linka č. 105 zostane navždy v spomienkach a dopravnej histórii... ?