Reply on: BB-Schuhu #36822:
Pri L102 som objavil ešte jednu chybičku - posledný spoj zo Sásovej ide v "x" o 21:25H (napísané je 21:55H).
MHD by mala chodit aj do takych oblasti, pretoze inak tych ludi nikdy nedotiahneme do MHD. Dalsia vec je, ze pri sucasnom (a este viac pri buducom) stave tam aj tak nikto dobrovolne neprejde.
BB-Schuhu