Reply on: draxter #36483:
Myslím si, že keby boli prísnejšie postihy za nezastavenie na zastávke, tak by sa to nestávalo. U nás na železnici potiahneš čelo prvého vagónu pre výstup a nástup cestujúcich o pár cm za tabuľku koniec nástupišťa a koleduješ si o odobratie preukazu odbornej spôsobilosti, psychotesty a čo ja viem ešte čo. A to všetko si musíš platiť sám. Keby boli aj v cestnej doprave také pravidlá, tak by to inak vyzeralo. Ja len toľko k tomu.
brefos
http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/slovensko-dnes/ asi od 7:50 min.