Reply on: 810zssk #36487:
Myslím si, že bez tak sú kladené dosť veľké nároky na vodičov a ak bude práca vodiča obmedzovaná iba príkazmi, zákazmi a postihmi, tak tú robotu nikto robiť nebude (po skončení krízy
). To ale neznamená, že dopravca by si nemal ustrážiť dodržiavanie takýchto predpisov.
expresbb