Reply on: Papyr #36363:
Samozrejme, že áno a bol som veľmi spokojný. Ja nikomu názor neberiem, každý má právo myslieť si čo chce, ale ja osobne Crosswaye považujem za najlepšie z toho, čo je momentálne na trhu najviac rozšírené. Proste mne sa tie autobusy páčia, nemôžem si pomôcť.
draxter