http://nitra.sme.sk/c/4851707/vodic-autobusu-jazdil-opity-cestujuci-volali-policiu.html
2,77 promile a tvrdi ze mal len jedno pivo. To ake velke bolo to pivo ... bandaska
2,77 promile a tvrdi ze mal len jedno pivo. To ake velke bolo to pivo ... bandaska
BB-Schuhu
Zvolen (SAD): Nové Crosswaye
Pridal: carchye
Dátum: 21. 5. 2009 07:52
Spoločnosť SAD Zvolen zakúpila 25 nových autobusov značky Iveco Crossway 12, ktoré už boli prerozdelené medzi jednotlivé závody. Autobusy sú vybavené polohovateľnými sedačkami a klimatizáciou. Vozidlá zvolenského závodu sú určené pre zrýchlenú linku Zvolen - Banská Bystrica.
Info: Miky
zdroj: www.mestskadoprava.net