Reply on: Papyr #36363:
Samozrejme, že áno a bol som veľmi spokojný. Ja nikomu názor neberiem, každý má právo myslieť si čo chce, ale ja osobne Crosswaye považujem za najlepšie z toho, čo je momentálne na trhu najviac rozšírené. Proste mne sa tie autobusy páčia, nemôžem si pomôcť.
BB-Schuhu
Zvolen (SAD): Nové Crosswaye
Pridal: carchye
Dátum: 21. 5. 2009 07:52
Spoločnosť SAD Zvolen zakúpila 25 nových autobusov značky Iveco Crossway 12, ktoré už boli prerozdelené medzi jednotlivé závody. Autobusy sú vybavené polohovateľnými sedačkami a klimatizáciou. Vozidlá zvolenského závodu sú určené pre zrýchlenú linku Zvolen - Banská Bystrica.
Info: Miky
zdroj: www.mestskadoprava.net