Reply on: zakaznik #28141:
Pokial viem aj marsrutky treba licenciu... opravte ma ak sa mylim a podla moznosti prilozte aj prislusny zakon podla ktoreho to tak je. Apropo, pseudolinka11 je prevadzkovana ako masrutka? To potom aj bryndzar Polony moze trucXlinky vyhlasit za masrutky...
Predpokladám, že kyvadlovka už stihla zabiť aspoň dvoch psov ...
xdeimosx
Re #28031 S499.1023: Áno, musím súhlasiť. Bez marketingu sa dnes nedá nič robiť.
Re #28048 mirkobb: Lenže na stretko nepríde celá Sásová, ktorá by túto linku mohla reálne využívať. Či sa DPMBB spolieha, že nadšenci všetky informácie rozšíria za nich? I keď je virálny marketing fajn, aj on musí mať hlavu a pätu.
Tiež sa mi toto riešenie nepáči, ale dúfam, že je len dočasné. V každom prípade si kupujem mesačník, lebo sa mi konečne oplatí.