Reply on: draxter #28060:
Plny suhlas. S tym Chamurappiho zakonikom si to dokonale vystihol. A ten bordel v doprave v BB uz prudko pripomina Ukrajinu. Marsrutky. V podstate DPmBB urobil to iste, co kedysi Horuca strela. Licencia na nepravidelnu dopravu a pravidelne jazdenie po trase konkurencie. Fakt som ocakaval od DPmBB inu uroven. Nuz ale, so Snopkom na cele jazdime vesele, vlastne co som cakal...
mirkobb
A napokon, pridte na stretnutie, dozviete sa určite viac.. ? Možno už aj preto, že DPMBB tu nemieni verejne pertraktovat všetky podrobnosti z určitých pochopitelných dôvodov, nakoniec mate kontakty na konkretne osoby, určite Vám radi sdelia, čo a ako..? ? ?