Reply on: wizard112 #25876:
Nuž, nak odpustia pán riaditeľ, lebo sme na hlavu boli...dáka materinská láska a či čo to bolo ??..žeby ten pôrod trolejbusov zanechal na ňom tú stopu ??..aj mne je divné, že sme po januári 2006 platili opravárov na troleji..dispečérov...elektriku na drotoch ...načisto sprostí sme dakerí boli..len ten riaditeľ vedel, že raz to pôjde..a sme mohli aj dróty predať...aj tú elektriku vypnúť a urobiť radosť tomu Adkovi..je predsa náš !!..ocko kamionoval..hej máš pravdu a prečo sme to vlastne robili???..všetci zamestnanci SAD BB sa pýtajú prečo??..veď sme sa mohli odstrihnúť, keď nás mesto zakopalo...veď toto mesto okrem toho že je Kocúrkovo visí na našich stĺpoch ako osvetlenie..a raz sme sa zobudili a bola TMA...
wizard112