Reply on: wizard112 #25876:
Nuž, nak odpustia pán riaditeľ, lebo sme na hlavu boli...dáka materinská láska a či čo to bolo ??..žeby ten pôrod trolejbusov zanechal na ňom tú stopu ??..aj mne je divné, že sme po januári 2006 platili opravárov na troleji..dispečérov...elektriku na drotoch ...načisto sprostí sme dakerí boli..len ten riaditeľ vedel, že raz to pôjde..a sme mohli aj dróty predať...aj tú elektriku vypnúť a urobiť radosť tomu Adkovi..je predsa náš !!..ocko kamionoval..hej máš pravdu a prečo sme to vlastne robili???..všetci zamestnanci SAD BB sa pýtajú prečo??..veď sme sa mohli odstrihnúť, keď nás mesto zakopalo...veď toto mesto okrem toho že je Kocúrkovo visí na našich stĺpoch ako osvetlenie..a raz sme sa zobudili a bola TMA...
Petik
Mali zrusit (alebo vyrazne zredukovat) vecerne spoje, vikendove spoje, pripadne dopoludnajsie spoje, atd. V podobnom style sa vyjadroval aj niekto z BBDS (snad este pred Snopkom) v prvej polovici 90-tych rokov. Vtedy hovorili nieco ako "MHD bude jazdit iba v spicke, aby odviezla ludi do prace a z prace". To by pri rozumnom vysvetleni bolo ovela pochopitelnejsie pre cestujucich.
Lenze oni radsej spravili truc podnik a vieme ako skoncili... Tak im treba!
Dnes sa tak isto sprava Adrian, tak dufam ze ho neminie rovnaky osud.