Mam tu clanok o privatizacii SAD a hlavne BBDS.
Je tam chyba v kode tabulky, ale to som zial mohol vidiet az na nete
Je tam chyba v kode tabulky, ale to som zial mohol vidiet az na nete
ale zato sme nic nerozmlatili (az na jeden sampusoovy pohar - nahodou).

Kami
Na rozdiel od Blavy, v BB som nepocul o ziadnom zdemolovanom vozidle. Ale mozno som len slabo nacuval
Slovenskooooo ...