Reply on: Flying #22743:
Podľa mňa zaviesť niektoré zastávky na znamenie, ale kým k tomu nedôjde, vyhýbať sa vlastnej interpretácii a realizácii rôznych nápadov. Narobí to viac škody ako osohu, pretože má z toho cestujúci guláš. Ak sa systém jednotne nedodržiava, je to jeden veľký bordel.
A nech sa zapoja do tipovacky aj ini
Nie je vsetko este iste
mirkobb
Na pokracovani z Vrutok mozno aj Pershing 162 alebo 163 s nejakym postrkom na Strbu. Good news aj pre nase spriatelene "koniare", ta ten vlacik pôjde aj cez Presov, mozno az 12.7. rano. ? ?