Tak , aby ste si náhodou nemysleli, že tu nie som. )) SOM. A táto diskusia ma naozaj teší, lebo konečne sa dozvedáme ako to vyzerá s trolejbusmi. Takže všetko pripravené..ja síce nemám gule, ale viem , že je to TAK. Darmo sa tu niekto napríklad MIK 24 snaží rečami typu "jedna pani povedala" a maľovaním katastrofických scenárov vnášať pesimizmus...všetko je tak ako má byť takže pekne v kľude a s úsmevom ?
A ešte k tej primitívnosti s nákupom nábytku DPMBB ..dotýčný ešte asi nikdy nebol na prechádzke na VÚC ? , ale zase mohli si fakt nakúpiť nábytok aj techniku v MEGE nak sa svet čuduje...... /je ich viac ako tri teda bodky/))
A ešte k tej primitívnosti s nákupom nábytku DPMBB ..dotýčný ešte asi nikdy nebol na prechádzke na VÚC ? , ale zase mohli si fakt nakúpiť nábytok aj techniku v MEGE nak sa svet čuduje...... /je ich viac ako tri teda bodky/))
- zopar tych koliecok okolo vozovne uz porobili...
Ale vazne... tie licencie vydal VUC a SADZV konal v dobrej viere. Je chyba uradu VUC, ze rozhodol inak ako na zaklade zakona. SAD ZV predsa o udelovani licencii nerozhoduje:). Ak im urad sposobil skodu, je logicke, aby ju zaplatil.
Bystrican.
Re #20994 expresbb: To sa este nevie ale na ich mieste by som urcite nahradu usleho zisku pozadoval. Je tu sanca zeby ju ziskali. A urcite by bolo najlepsie keby ze sa to da niekomu zosobnit ale vsetkym nam je jasne ze to asi nebude mozne a zase sa to zaplatime mi danovi poplatnici.
SAmozrejme ze ani ked rozhodnutie nadobudne pravoplatnost tak nemusi bystricka sadka ziskat nazad linky lebo sa podla vsetkeho bude vyhlasovat "oficialna" verejna sutaz a kdze sa vie ako to na VUC chodi (vid trolejbusova doprava a absolutna netransparentnost a objektivita, pokial by ziadala o prevadzku trolejov bryndziaren uz za tyzde od podania by sa jazdilo ? ), tak zase to prischne bryndziarom....