Tak ja miesto Mladeznickej navrhujem zatrolejoval usek Sladkovicova-Zvolenska cesta/TESCO-ZVT.
Moj stary scenar:
V urovni zastavok (Tesco a ZVT) by som vybudoval pesie lavky; tie by sa zisli uz dnes, dost ludi tam prebieha cez dialnicu. Linku 55 by som skratil do trasy Hronsek-Vlkanova-Badin-Rakytovce-Vozovna (-Ilias; vybrane spoje). Samozrejme zabezpeceny prestup na L2. L55 by bola cela v 1. pasme.
V spicke by po Zvolenskej ceste (na druhej strane dialnice) jazdili linky 52, 90, 93.
Usporili by sa tak 4 autobusy (3xL55, 1xL99)
L8 by jazdila po trase ZVT-Stanica (samozrejme:) ).
Intervaly L2,L8: 20/30/40 (v preklade 10/15/20)
Moj stary scenar:
V urovni zastavok (Tesco a ZVT) by som vybudoval pesie lavky; tie by sa zisli uz dnes, dost ludi tam prebieha cez dialnicu. Linku 55 by som skratil do trasy Hronsek-Vlkanova-Badin-Rakytovce-Vozovna (-Ilias; vybrane spoje). Samozrejme zabezpeceny prestup na L2. L55 by bola cela v 1. pasme.
V spicke by po Zvolenskej ceste (na druhej strane dialnice) jazdili linky 52, 90, 93.
Usporili by sa tak 4 autobusy (3xL55, 1xL99)
L8 by jazdila po trase ZVT-Stanica (samozrejme:) ).
Intervaly L2,L8: 20/30/40 (v preklade 10/15/20)

a kvôli tomu stavať vedenie?!
Bodaj by ich niekto vypalil !!!
Kami
Ja uvazujem takto. 53 sa chcu z tadial zbavit. Nahradila by ju spominana 4. Do Nemiec by sa presmerovala 51. Jej chod by sa spravidelnil. Vznikla by tak zaujimava situacia, ked jedna linka by sla cez 3 pasma. Sasovu kludne obsluzi 31, len by musela ist po Rudlovskej.
EU peniaze si musi vybavit samosprava. Ide o drahy, takze v tomto pripade VUC. Kralik je neschopny take daco vybavit.
ad EMtest: funguje nezavisle na vozidle. Zaznamenava len tarifne a ekonomicke udaje. BB nepouziva palubaky.