Petik: Zvolenska cesta by nebola zla. Zobral som si mapu a pocital.
Mladeznicka - 1 km, napojenie na Polnu 500 m
Tesco - 1 km
Zvolenska - 3 km
Rakytovce - 3 km
Pieninska - 7 km, plus Tatranska 2 km
PIT: systemova zmena by musela zacat takto:
1. privatizacia BBDS
2. oddelenie MHD
3. priame zainteresovanie samospravy
Bod 3 nie je zavisly od predchadzajucich. Da sa to realizovat majetkovo, alebo zmluvne. Potom sa da uvazovat o Sasovej, nastupovani vsetkymi dverami a podobne.
Mladeznicka - 1 km, napojenie na Polnu 500 m
Tesco - 1 km
Zvolenska - 3 km
Rakytovce - 3 km
Pieninska - 7 km, plus Tatranska 2 km
PIT: systemova zmena by musela zacat takto:
1. privatizacia BBDS
2. oddelenie MHD
3. priame zainteresovanie samospravy
Bod 3 nie je zavisly od predchadzajucich. Da sa to realizovat majetkovo, alebo zmluvne. Potom sa da uvazovat o Sasovej, nastupovani vsetkymi dverami a podobne.

a kvôli tomu stavať vedenie?!
Bodaj by ich niekto vypalil !!!
Kami
ad1: toto je fakt realne. Zalezi len od Kralika. Myslim, ze zmena sa dotkne oboch liniek.
ad3: v solo vozoch je dost zalozakov, na rozdiel od klbakov. Vyradenie zvysnych Ikacov (6) zavisi od bodu 1.