na známosť sa opäť dáva, mimoriadna to správa. Pre tých čo zabudli zajtra 17:30 stretko imhd, pod vežou, na námestí SNP. Vítaní su všetci čo majú chuť. Následne sa premiestnime do takého solídneho podniku, ktorý bude v tento sviatočný deň otvorený. ☺
LUK
Re #20924 wizard112: aj ja musím pripustiť, že na Petikovej úvahe je dačo...