na známosť sa opäť dáva, mimoriadna to správa. Pre tých čo zabudli zajtra 17:30 stretko imhd, pod vežou, na námestí SNP. Vítaní su všetci čo majú chuť. Následne sa premiestnime do takého solídneho podniku, ktorý bude v tento sviatočný deň otvorený. ☺
draxter
ak takúto zmenu, tak jedine, ak sa bude dať karta dobiť aj inde ako na jedinom mieste. to chce aj nástup cez 3-4 dvere.inak to moc zmysel nemá takáto zmena sama osebe.