na známosť sa opäť dáva, mimoriadna to správa. Pre tých čo zabudli zajtra 17:30 stretko imhd, pod vežou, na námestí SNP. Vítaní su všetci čo majú chuť. Následne sa premiestnime do takého solídneho podniku, ktorý bude v tento sviatočný deň otvorený. ☺
LUK
"ako dnes v BB, ale predsa o čosi lepšie ako za čias BBDS"
zase to bude vyzerať, že zastávam BBDS, ale ak hovoríme čisto o technickej funkčnosti odbavovacieho systému, tak si buď istý, že s touto generáciou je problémov oveľa oveľa viac... Tento možno vyzerá lepšie z pohľadu cestujúceho, ale je horší z pohľadu obsluhy...