Reply on: wizard112 #19662:
Mám dotaz..vhodné spojenie BB - Budapešť..Krakow..a dôvod ??..Budapešť trhy a Krakow niečo pre študentov ?? a návrh CP nebude ?? po prípade výhodnosť spojenia by ma zaujímalo /mám poľský pôvod/.. ..skús byť konkretnejší keď si odplával od MHD..možno číta aj Boris Menšík )))
.
Patriot
Zaujímavé je, že ak by prerobil 7,-sk tak nedostane prémie, ale ak počas jazdy telefonuje a tiež povie že má čas (vytvára meškanie) tak za to mu prémie nestrhnú.
Taktiež sa ma na Kazačku spýtal , kedže už tam nebol nikto iný, či idem až na Viestovu. Po mojej kladnej odpovedi sa vybral rovno cez Golianovu. Sranda bola vidieť ako sa pri Bytovke na Viestovej otáčal ☺ ☺