Reply on: wizard112 #19662:
Mám dotaz..vhodné spojenie BB - Budapešť..Krakow..a dôvod ??..Budapešť trhy a Krakow niečo pre študentov ?? a návrh CP nebude ?? po prípade výhodnosť spojenia by ma zaujímalo /mám poľský pôvod/.. ..skús byť konkretnejší keď si odplával od MHD..možno číta aj Boris Menšík )))
.
Kami
#19638: to je dovod na zrychlenie odbavovania, nie na zrusenie zastavky. Najblizsie zastavky su prilis daleko.