Napriek tomu, že tu nie je zvykom zdraviť sa tak teda pekný podvečer všetkým!!..je sloboda a ja nemusím nosiť rovnošatu ak nechcem..nie je toto ani nová obľúbená netová oblasť blogy..a aj tak sem chodím rada a zdá sa , že tu aj ostanem. Je mi celkom jasné, že nemôžem byť sympatická všetkým so svojími sarkastickými poznámkami /odpustite mám rada humor aj satinského/ a už vôbec nemôžem byť sympatická tým ktorí sa cítia byť trafení mojím šípom no prosím vás znova skôr ako vybuchnete na moj príspevok skúste sa zamyslieť..Dnes ma napríklad úprimne rozosmialo tvrdenie, že POSLANCI nenesú právnu zodpovednosť za svoje kroky !!! ..TO FAKT ??? ..to hádam nie..to keď sa stanem poslancom budem celkom nesvojprávna ?? to som fakt nevedela..tak ako som nevedela, že primátor má väčšiu právomoc ako sám prezident..handrkujeme sa tu ako tetky na trhu !!..aj ja viem , že sú aj poslanci, ktorí hlasovali podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia aj ked nesprávne no bojím sa myslieť, že nemajú žiadnu zodpovednosť a k pripomienke , že ak budem nadalej písať tak zodpovední prestanú čítať..k tomu sa radšej nevyjadrím....mačiatko povedala okrem iného, že kto krajšie sľuboval tak vyhral a ja jej verím tak ako verím aj tomu, že v BB bude MHD patriť dopravnému podniku mesta...nech sa nemusí smiať celé Slovensko po prípade aj ďalej..
Ale paci sa mi, ze dodrzuje stare miestne nazvy ako Klarov, a nenahradza ich nazvom zastavky metra, coz je Malostranska
.
expresbb
"Re #19418 Flying: A ty máš vodičák??? Ak sa nemýlim, tak v zákrutách je zakázané parkovať." Prepáč, ale dáko mi vypadlo slovko "neprehľadnej". Doporučujem prečítať ZÁKON č. 315/1996 Z. z. z 20. septembra 1996 o premávke na pozemných komunikáciách: § 24
(1) Vodič nesmie zastaviť a stáť
a) v neprehľadnej zákrute a v jej tesnej blízkosti
n) na iných miestach, kde by sa tým ohrozila bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, najmä jazda ostatných vozidiel,
A k tomu tvojmu príspevku len toľko. Podľa horeuvedeného je to porušenie zákona. Obmedzil si plynulosť cestnej premávky a jazdu ostatných vozidiel