Reply on: maciatko #19462:
A okrem iného, tiež ako Alenka z ríše divov verím, že medzi nimi bolo tiež niekoľko čestných jedincov, čo úplatky neberú.
a ďalšia vec je, že aj tam určite panuje závisť alebo rozdielne názory a neťahajú všetci za jeden koniec.
Petik
Ak tu budes ty a tebe podobni (flying...) pokracovat vo floodovani fora, tak to kompetentni velmi skoro citat prestanu!
Re #19453 Habibi: Ja myslim ze to rozhodnutie bolo v kompetencii primatora a poslanci dali len "doporucenie".