Kvorka:
Diki za info, možem ťa poprosiť o odkaz na stránku kde to vyhľadávaš??? A myslím že to je ono, malo by to byť niekde pri Katoviciach. A to posledné je myslím bus tak aj nástupište ak máš. A cesta späť???? Je to vôbec možné??????
Ale ináč ? ? ? ? ?
Diki za info, možem ťa poprosiť o odkaz na stránku kde to vyhľadávaš??? A myslím že to je ono, malo by to byť niekde pri Katoviciach. A to posledné je myslím bus tak aj nástupište ak máš. A cesta späť???? Je to vôbec možné??????
Ale ináč ? ? ? ? ?
PepinoBB
Ja som sa nikdy nerobil expertom. Jediný z tohto fóra, ktorý všetko vie, všetkému rozumie, všetko videl, všetko robil, všade bol, pozná každého myšlienky, pozná každého potreby a každého vie urážať je ... JEHO VELIČENSTVO ... LUK.