Reply on: irizar #18676:
ku MHD v LM nemám nejaké konkrétne výhrady (obyčajne tadiaľ iba "preletím"), ale o to väčšie výhrady mám ku tej paródii MHD v BB. Určite MHD v LM nezaznamenala tak prudký pokles úrovne a počtu cestujúcich medziročne ako MHD v BB. A ZVHD som nechcel až tak degradovať (napokon ešte niečo jazdí, aj keď....)...
), ale v žiadnej veľkej MHD nevidel! Aj keď je pravda, že Zvolen MHD v BB degradoval na nižšiu úroveň, ako je MHD v LM....
burz
Re #18664 LUK: Čo je prínosom na zmene pomenovania zastávky Hviezdoslavova,Alpinka na Hviezdoslavova II.? ?
A označníky: niekomu sa páčia, Tebe zjavne nie. A pokiaľ som si všimol aspoň ten, ktorý je na prímestskej zastávke Štadler.nábrežie, tak to až tak presne to isté nie je. Napr. SAD Žilina, SAD Lučenec a SAD Prešov pred časom vymenili takmer všetky, ak nie všetky označníky. Prečo by také niečo nemohla urobiť aj SAD Zvolen?
A MHD BB sa drží rovnakého "štandardu", pokiaľ teda má na zastávkach nejaký označník a nie je ceduľa s výveskami primontovaná na dopravný značku, prípadne sĺp verejného osvetlenia.