Reply on: bugi1 #16430:
no co ludi to uz prestalo zrejme bavit. Stale hovorit o chybach SAD bryndza sa uz nie kazdemu xe. a este v takychto horucavach. To fakt radsej pojdem niekde do krcmy na kofolu ?

Prajem priemne čítanie.
Papyr
Keby si sa strapnoval len pravopisom, tak to kazdy berie, ale ty sa strapnujes obsahom. Prestan dristat. Vies prd o tom, ako sa doprava robit ma a ako sa na Slovensku robit da.