Reply on: bugi1 #16430:
no co ludi to uz prestalo zrejme bavit. Stale hovorit o chybach SAD bryndza sa uz nie kazdemu xe. a este v takychto horucavach. To fakt radsej pojdem niekde do krcmy na kofolu ?

Prajem priemne čítanie.
Papyr
...ved sa vsetci dobre pozname,
spolu na ulici, spolu na zozname...
Mam dojem, ze funkcie suvisiace s dopravou sa v BB prideluju podla zasluh - cim viac toho dotycny pok*rvil, tym skor nejaku funkciu dostane...