Tento server je výlučne súkromnou aktivitou jednej veľmi šikovnej osoby a tá osoba nemá absolútne nič spoločné so SAD BBDS. A na túto stránku môžu administrátori pridať akúkoľvek novinku. Keby tá novinka bola o Ferkovi Mrkvičkovi, tak by si ani nepípol, ale keďže je o (tebou nenávidenej) SAD BBDS, tak sa ozývaš. ? A keď máš námietky proti tejto stránke, tak neviem načo sem lezieš... ?
Chcel by som sa spýtať. Máme v BB zastávku “Krematórium“?
Mimochodom, videl niekto namontovaný ten najmodernejší odbavovací systém, ktorý má byť namontovaný už vo väčšine autobusoch?
Trvám na tom, čo som uviedol v príspevku #16439 - nakoľko nemožno logicky vysvetliť, ako by si niečo takéto mohol označiť za zneužitie súkromnej web-stránky zo strany BBDS. Vari ty rozhoduješ, čo za údaje si tvorca môže spracovať a uviesť na svojej stránke a teda aj posudzuješ, že bol zneužitý nejakou spoločnosťou? Keby admin s tým mal problém, tak by to asi neuvádzal, takže mi nie je jasné, prečo práve niekto z návštevníkov stránky konštatuje zneužitie...
Otázka? Preco je server IMHD zneužívaný zamestnancami SAD BBDS na reklamu svojej spoločnosti. viď: nové autobusy SAD BBDS, alebo prezentácia autobusov SAD BBDS.
Dovolím si upozorniť, že presné znenie druhého významu hesla je:
zahájiť - správ. začať, otvoriť
Inými slovami, použitie slova zahájiť vo význame začať, otvoriť je nesprávne a treba použiť dve menované slovesá.
Primátor mesta Banská Bystrica
Banská Bystrica, 15. 5. 2006
P O Z V Á N K A
V zmysle §-u 12, ods. 1 zákona SNR číslo 369/90 Zb. o obecnom zriadení v znení zmien a
doplnkov z v o l á v a m 44. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Banskej Bystrici na
23. máj 2006 (utorok) o 8.00 h
do Veľkej siene Mestského úradu , Ul. ČSA 26 , Banská Bystrica.
Z programu vyberáme:
Výsledky hospodárenia mesta a Záverečný účet mesta Banská Bystrica za rok 2005
Informatívna správa zabezpečenia výkonu zimnej údržby na miestnych komunikáciách a chodníkoch na území mesta Banská Bystrica
Správa o vybavovaní interpelácií poslancov MsZ zo zasadnutia MsZ 25.4.2006
no co ludi to uz prestalo zrejme bavit. Stale hovorit o chybach SAD bryndza sa uz nie kazdemu xe. a este v takychto horucavach. To fakt radsej pojdem niekde do krcmy na kofolu ?
TeBeCe
(zo SSJ: zahájiť -i -a dok., zastar. zahradiť, zatarasiť: zahájiť cestu)