Reply on: bugi1 #16430:
no co ludi to uz prestalo zrejme bavit. Stale hovorit o chybach SAD bryndza sa uz nie kazdemu xe. a este v takychto horucavach. To fakt radsej pojdem niekde do krcmy na kofolu ?

Prajem priemne čítanie.
LUK
no paráda, takže opäť si niekto svoju vlastnú chybu legalizuje ako zlepšovanie služieb cestujúcim??? ?