Reply on: naša #14006:
"V Sásovej sme sa trolejbusov za dlhé roky nedočkali, aj keď stĺpy na trolej už roky stoja, tak mi je jedno, či budú chodiť aj do iných častí mesta."1) musím ťa sklamať. po nadobudnutí účinnosti smernice EK BUDÚ MUSIEŤ chodiť po Bystrici ekologické vozidlá. Tebe je to možno TERAZ jedno, ale o 3 roky (keď teraz zrušíme trolejbusy) budeš možno prvá(ý), kto bude kričať, že mesto musí v súlade s európskou legislatívou vyhodiť ďalšie stá milióny na nákup takýchto vozidiel.
2) tvoj pohľad na situáciu je maximálne krátkozraký. Čo budeš ty a SAD ZV robiť, keď cena ropy zdražie v dohľadnej budúcnosti možno aj o 50% na 100 USD za barel a možno aj viac?
, takže odpovedí na tvoje otázky sa nedočkáš...
adrive