Reply on: Papyr #1375:
Hehe, ked sme boli na exkurzii v žeúse, tak sa tam vychvalovali prave tymto. Je to kvoli tomu, ze nesmu v ziadnom pripade prekrocit urcity odber, lebo by platili velke pokuty.
Ten c-ckovy delenkar je ako stvoreny na solo voz, ibaze vodici 2ky striedaju smeny tak by to musel robit niekto z 6/7.
Petik
Samozrejme za sa to da - klikni na zastavku, z ktorej tie odchody chces. Napr.: http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!006-05&x=838860801025