Celá táto logika elektrární voči DP-om sa mi zdá zvrhlá. Ale už sme to tu tuším v minulosti rozoberali.
Ten c-ckovy delenkar je ako stvoreny na solo voz, ibaze vodici 2ky striedaju smeny tak by to musel robit niekto z 6/7.
qqq
Kami: Nasral ma ten jeho pristup a ako so mnou jednal atiez som nevedel o tom pravidle - ale neznalost neospravedlnuje.