Reply on: DM 904.001 #13362:
Takéto, zdanlivo radikálne, v skutočnosti IDIOTSKÉ (skús cestovať z BA do NR trolejbusom, alebo čímkoľvek iným, čo nebude využívať fosílne palivá) názory, ešte k tomu verejne prezentované, môžu trolejbusom získať jedine nepriateľov.
adrive
RE#13371 expresbb: mno bohužiaľ, nejako sa do roboty musím dostať. A bazárovú káru nechcem. Už len čakám, kedy sa oteplí a vytiahnem bicykel a vydám sa do roboty opäť po "cyklotrase". Hoc, videl som dnes ráno jedného fandu dvoch kolies, ktorý si to uháňal z komenského na severnú, ale taký otužilý zatiaľ nie som