Reply on: Kami #13281:
???? Nepochopil som, skus este raz
Precitaj si viac prispevkov naraz, pis si reakcie niekde inde a ked to budes mat pokope, tak to sem hod naraz cele
Co povies? urobil by si mi radost a urcite nielen mne.
expresbb
(Kto chce, nech prečíta, kto nechce, nech nečíta)
http://areopag.christ-net.sk/forum/viewtopic.php?t=1394