Reply on: Kami #13281:
???? Nepochopil som, skus este raz
Precitaj si viac prispevkov naraz, pis si reakcie niekde inde a ked to budes mat pokope, tak to sem hod naraz cele
Co povies? urobil by si mi radost a urcite nielen mne.
Danny
Ked zdvyhnu cestovne na tych 14 Sk. Cize uz vo februari bude este menej klientov. A vodici sa budu moct usmievat ako len budu chciet...
Teraz je zima, vonku blbe pocasie a aj tak ludia chodia peso (samozrejme autami) -ale co v lete?!