Reply on: expresbb #13010:
ale Mucku strielat nemusis. Ta keby to vedela ...
Precitaj si viac prispevkov naraz, pis si reakcie niekde inde a ked to budes mat pokope, tak to sem hod naraz cele
Co povies? urobil by si mi radost a urcite nielen mne.
adrive
Tak isto by sa dalo hovoriť aj o L25 ktoré majú tiež zdá sa mi každým dňom viac miesta.
PS: moje subjektívne všimnutia a pocity...