Dnes som z okna linky 34 videl pri národnej v smere z centra pravdepodobne prímestský celkom pekne zašpinený autobus, ktorý mal SPZ E 58 23 E. Nie je táto ŠPZ náhodou prepravná? Bolo to cca 6.30. MHD to nebola, lebo by stála na zastávke. Bol to taký klasický biely autobus na spodu s modrým pásom. Iba tipujem: patril SAD ZV..
Karol Nagy
UVÁDZAM LEN LINKY, KDE SÚ TIE MIESTA PRAVIDELNE (aj viackrát denne) AKTUALIZOVANÉ. Tri linky denne (ktoré sa síce nemenia, ale mení sa VŽDY to, čo je za nimi) s krátkym vysvetlením denne by hádam nemalo nikoho zabiť. Howgh.