Vážení kolegové. Docela dlouho sleduji jak tuto diskuzi tak i vývoj kolem MHD v BB. Protože jsem jen nezaujatý pozorovatel z venku tak si pomalu skládám dohromady tu mozaiku informací a èím dál více zaèínám ztrácet orientaci v tom co vlastnì chcete dosáhnout (docíliť ?). Zachránit trolejbusy ? Øešit dopravu s novým dopravcem ? Vrátit zpìt starého dopravcu ? Dosáhnout zmìny pøístupu mìsta k MHD ? ..... Na zaèátku jsem vidìl nadšení a snahu nìco podniknout, ale teï vidím jen dohadování a hodnocení situace a to všechno pøechází do vzájemných napadání. Jsem z toho zmatený - pomožte mi prosím. Je nìjaká koncepce na souèasnou situaci - øešení = realizovatelné návrhy jak pokraèovat v zachování trolejbusù + zmìny dopravního systému MHD + požadované zmìny pøístupu mìsta k MHD ? Vážení kolegové, rozhodnì se nechci pouštìt do rozboru linkového vedení a potøeb dopravní obslužnosti ve vašem mìstì... na to jsem dost daleko, ale právì díky tomu jsem mohl srovnávat a našel pár spoleèných bodù mezi BB a jední mìstem v ÈR a to i v myšlení radních ve vztahu k MHD, nelehké situaci trolejbusù, odbavování cestujících atd. Prot jsem èekal, že se tu doètu návrhù koncepce, dlouhodobého øešení a místo toho tady vidím obviòování dopravcù (což má èásteènì logiku), sledování který spoj nedodržel CP a hádání se mezi sebou. Povìzte mi prosím jaká je nyní situace v návrzích øešení stavu, který nastal 1.1. 2006. Jako vonkajší pozorovatel to z posledních nìkolika stran této diskuze už nepoznám a pøesto, že mám zájem se do diskuze zapojit mám z toho strach, protože bych se zapojil do nìjakých osobních hádek.

Kami
Zbytocne NEOPAKUJ co si uz napisal. Napis len ak mas nejaku novu informaciu. To plati aj pre podpisove miesta, napis len nove miesto. Ak nebudes floodovat, kazdy rozumny uzivatel najde co hlada - aj tie podpisove miesta. Ale ak diskusiu zahltis, nie je sanca.
Netreba miesat OZ (prevadzkovatel imhd.sk) a webmasterov jednotlivych sekcii. Vcera som oficialne prebral prava pre BB. Upozornujem ze tu tiez nie je uplna demokracia a prispevky je mozne mazat. Nie som jediny s takym pravom. Ako som ti vravel, tato struktura DF vyhovuje stalym uzivatelom. Nove fora, okrem dispecerskeho sa neosvedcili. Bodka.
Vyroba trolejbusu sa myslim realizovala v Szegede a v Ostrave. Vzdy sa jednalo o prerabku autobusu. Poskladat novy trolejbus vie aj BBDS, otazka je naco? (recnicka otazka, prosim neodpovedat)