Dnes som z okna linky 34 videl pri národnej v smere z centra pravdepodobne prímestský celkom pekne zašpinený autobus, ktorý mal SPZ E 58 23 E. Nie je táto ŠPZ náhodou prepravná? Bolo to cca 6.30. MHD to nebola, lebo by stála na zastávke. Bol to taký klasický biely autobus na spodu s modrým pásom. Iba tipujem: patril SAD ZV..
Kami
Nie je jasne co chce vlastne mesto zosobnene v primatorovi.
Moj nazor je:
trolejbus - > dopravny podnik - > rozvoj trolejbusov - > poriadna MHD
Co sa podla teba da urobit ked nemas pravomoc, dopravnu licenciu ani infrastrukturu?