Reply on: Karol Nagy #12657:
Tak ťa musím vrátiť späť z Mesiaca na Zem. Väčšiu blbosť ako spojiť dopravné podniky a vyrábať si trolejbusy som nepočul.Prečo?
1) Vypracovanie projektu vozidla, teda zaplatiť inžinierov projektantov atď.
2) Výstavba výrobného podniku
3) Subdodávatelia
4) Homologizácia a skušobná prevádzka vozidla.
5) Zaplatiť zamestnancov výrobného podniku.
6) Marketingová stratégia predaja
7) Odbyt vyrobených vozidiel
Jednoznačne náklady na niečo takéto si ani jedna SAD ani dopravný podnik mesta u nás nemôže dovoliť a je to aj ekonomicky nevýhodné.
dysan
Nieco o autobusoch GRANUS:
http://mesto.sk/prispevky_velke/nitra/slovenskyautobuszo811414860.phtml
http://mesto.sk/prispevky_velke/banska_bystrica/liazzvolenpredalv870161985.phtml