Reply on: Bystrican #12369:
mal si si zavrieť okno
To, že na teba pršalo, nie je fyzikálna vlastnosť trolejbusu a ľahko sa ti stane aj v tých šrotoch, ktoré tu budú jazdiť... ?
To, že na teba pršalo, nie je fyzikálna vlastnosť trolejbusu a ľahko sa ti stane aj v tých šrotoch, ktoré tu budú jazdiť... ?
xdeimosx