Reply on: jofuri #12363:
Blbosť do dnešného dna nik nemá od VUC liceniu na prevadzkovanie Trolejov v BB nemá ju ani BBDS doterajší prevádzkovateľ!!! Upozornenie ja nezastávam nikoho ja som len za zmenu a som rad že konečne arogantnej BBDS dal niekto po prstoch . Chodila BBDS ako prepravca MHD vždy načas? nevynechavala spoje? nerušila každy rok spoje? Čo ste slepy !!!! Dajte šancu aj iným . Podľa mna hlavnu zodpovednosť nma ma odbor dopravy v BB podpisaním dvoch zmluv a prenajatiu autobusov MHD aj na rok 2006. ? ? ?
PIT
Re #12352 Bystrican: tu je rozdiel medzi nami, ze ja vidim chyby z objektivneho hladiska s nadhladom u vsetkych priamych troch ucastnikov a rzpoznavam i podiel ich viny, ako aj dalsie priciny, ktore viedli k tejto situacii. Navyse mam aj predstavu o ich rieseni, ktora sa vsak zdaleka nestotoznuje s postupom mesta. Ale pri Tvojich vyhranenych a zial zaujatych nazoroch je zbytocne to dalej rozoberat. I ked uznavam, ze BBDS zdaleka nerobila dopravu podla mojich prestav.