Majkl: pekny clanok
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).
Andy: je to vec nazoru. Nie kazdemu sa to velke hebedo paci, ale bude aj v BA, akurat ze na SADke. Na trhu nemas nic ine miesto primestskych klbakov.
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).Andy: je to vec nazoru. Nie kazdemu sa to velke hebedo paci, ale bude aj v BA, akurat ze na SADke. Na trhu nemas nic ine miesto primestskych klbakov.
Petik
Ako buduci kandidat na primatora musim hovorit jasne, strucne a jednoducho, aby mi rozumeli siroke masy. Zaroven to vyzera, ze sa v tom vyznam a viem s tym razne zatocit.
No este si to rozmyslim, mozno sa prihlasim na predsedu vlady. S volicmi HZDS, HZD, SNS a Smeru by sa mi to mohlo podarit.
A potom - a zato Vam rucim - postavim v BB viac trolejbusovych trati ako Slota v Ziline a vlaky IC Tatran a IC Krivan budu do Kosic jazdit cez BB a C.Skalu (ale toto poviem Zilincanom az po volbach:)