Reply on: Majkl #1240:
Hej? A nevsimol si si nahodou evidencne cislo?Mimochodom, Presov este dava svoje vozy do Banskej Bystrice na generalky? Ved kvoli nizkej kvalite oprav v BBDS sa uz vsetko malo davat len do Zlineru Zlin, pretoze tam sa nestane, ze trolejbus, ktory pred generalkou nehucal a nevibroval, po generalke huci a vibruje.
Nie je to voz z ineho mesta?
Petik
A to nemozu stat na asfalte? Ked to pambickari tak nutne potrebuju, nech si vyberaju vstupne a nech to z toho uhradia.
Neznasam podobne megaakcie kvoli chujom typu Tiso, Breznev, Jakes, papez a podobne. Vsetko co sa narychlo fusuje je v konecnom dosledku na pi.. = zbytocne vyhodene prachy.