Majkl: pekny clanok
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).
Andy: je to vec nazoru. Nie kazdemu sa to velke hebedo paci, ale bude aj v BA, akurat ze na SADke. Na trhu nemas nic ine miesto primestskych klbakov.
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).Andy: je to vec nazoru. Nie kazdemu sa to velke hebedo paci, ale bude aj v BA, akurat ze na SADke. Na trhu nemas nic ine miesto primestskych klbakov.
Kami
V dolnej Sasovej sa mi zda ze to s travou nie je tak zle. Kosit by sa mohlo aj castejsie, to je pravda. Nepamatam sa kedy naposledy som videl polievacie a zametacie auto. Ale bolo to tento rok, nastastie. Pamatam si aj akcie ked zatvorili parkoviska na sidliskach (aj prenosne garaze museli odstranit), len tiez je to par rokov ...
Ares bude urcite bystricky, naco by odstavovali cudzie.