Reply on: expresbb #12305:
vsak toto leto to bolo na uradnych tabuliach (alebo to bolo uz minuly rok?) a bol tam cely projekt, ale sprava ciest mala nejake problemy s pozemkami, ci co, tak ziadali o prerusenie uzemneho konania alebo tak. ale o tych sprostych uvahach o zruseni jedneho jazdneho pasu som pocul - ale to by boli akurat zbytocne vyhodene peniaze, lebo efket by sa skoro uplne stratil a pri neskorsej dostavbe by to bolo podstatne drahsie.JJ, kde si v haji?

(Pri tom systeme vesania /snurka-euroobal-uchytenie/ sa niet co divit, ze tam vydrzia chvilu a na druhy den ich musia nanovo zavesit, co ale denne isto nerobia...)
JJ
ja som počul o tom tuneli popod Urpín, že by mal byť sprevádzkovaný najneskôr do konca roku 2010 - ale je to tiež asi rok staré, takže neviem...
obchvat: dúfam, že vás nikoho nezaskočím, ak poviem, že MDPaT má predstvau 2-pruhového obchvatu mesta BB ☠
to bolo len tak btw